Szorowarka Maszyna Czyszcząca Myjka Nilfisk BA410-Nowe baterie

Zadaj pytanie o produkt

Opis Produktu

 

Automat szorująco-zbierający NILFISK BA 410.

Maszyna jest w pełni sprawna, pracowała w zakładzie produkcyjnym (BELGIA), po czym została sprowadzona, przeszła gruntowny przegląd, wymienione zostały zużyte akcesoria. Maszyna w stanie bardzo dobrym! Posiada ślady użytkowania, delikatne plamy na zbiorniku w zestawie z NOWYMI akumulatorami oraz szczotką.

Maszyna posiada również wbudowany prostownik, dzięki czemu jest jeszcze bardziej funkcjonalna. 

Akumulatory które posiada maszyna w zestawie są nowe, warte 1400zł netto i posiadają gwarancję producenta.

BA410 to kompaktowa maszyna z bogatym wyposażeniem. Łatwa w obsłudze , może sprzątać z wydajnością do 1290 m² na godzinę. Co więcej, wydajność tę uzyskuje bez nadmiernego wysiłku operatora, dzięki położeniu przez Nilfisk dużego nacisku na ergonomię. Wersja akumulatorowa posiada wbudowaną ładowarkę, co znacznie ułatwia proces ładowania baterii. Maszyna posiadaja system ECO oszczędzający wodę i detergent. 

Jako serwis maszyn, który zajmuje się tego typu sprzętem już od ponad 10 lat, dajemy półroczną gwarancję na maszynę. (bez części eksploatacyjnych.) Zapewniamy również opiekę po-sprzedażową, tj. możliwość zakupu części eksploatacyjnych, praktycznie na telefon. Mogą Państwo również liczyć na opiekę Naszego serwisu po okresie gwarancji.  

Podczas odbioru osobistego dokonujemy krótkiego szkolenia z zakresu eksploatacji maszyny. Istnieje również możliwość szkolenia na terenie Państwa obiektu, wraz z transportem maszyny. (indywidualna wycena)

 

WYSTAWIAMY FV!

Cena netto: 4600zł

Dane Techniczne

Dane techniczne: