Automat szorująco-zbierający zmywarka HAKOMATIC B 450/530

Zadaj pytanie o produkt

Opis Produktu

HAKO B 450

Sprowadzona z Niemiec maszyna, po gruntownym remoncie. Nie posiada większych śladów użytkowania,  z używanymi oryginalnymi akumulatorami, maszyna wyposażona jest w szczotkę z całkowicie nowym włosiem oraz nowe gumy. Maszyna posiada oryginalnie wbudowany prostownik.

HAKO HAKOMATIC B 450 jest przeznaczona do profesjonalnych długotrwałych prac czyszczących, gdzie występuje konieczność usuwania dużych ilości zanieczyszczeń np. w przemyśle, rzemiośle, rolnictwie, budownictwie, transporcie. Urządzenie cechuje się cichą oraz wydajną pracą. Jest idealne do czyszczenia powierzchni małych, średnich i dużych takich jak centra handlowe i supermarkety, budynki użyteczności publicznej, magazyny itp. Niewielki rozmiar i duża zwrotność pozwalają na wygodne manewrowanie nawet w ciaśniejszych pomieszczeniach.
Akumulatorowe zasilanie eliminuje ograniczenie w postaci odległości od gniazdka zasilającego jak to bywa w przypadku maszyn zasilanych prądem 230V.

Jako serwis maszyn, który zajmuje się tego typu sprzętem już od ponad 10 lat, dajemy półroczną gwarancję na maszynę. (bez części eksploatacyjnych.) Zapewniamy również opiekę po-sprzedażową, tj. możliwość zakupu części eksploatacyjnych, praktycznie na telefon. Mogą Państwo również liczyć na opiekęNaszego serwisu po okresie gwarancji. 

Podczas odbioru osobistego dokonujemy krótkiego szkolenia z zakresu eksploatacji maszyny. Istnieje również możliwość szkolenia na terenie Państwa obiektu, wraz z transportem maszyny. (indywidualna wycena) 

Wystawiamy FV!

Dane Techniczne

Dane techniczne:

    • Napięcie zasilania 24 V
    • Szerokość robocza szczotki (mm) 450
    • Szerokość robocza ssawki (mm) 930
    • Wydajność teoretyczna (m2) 2185
  • Obroty szczotki (obr/min) 235
  • Pojemność zbiornika (l) 42
  • Ciężar (kg) ~210