Opis Produktu

Automat szorująco-zbierający COMAC INNOVA 75B z systemem CDS

Praktycznie brak większych śladów użytkowania,  z używanymi akumulatorami oraz trzymakami pada.

Maszyna posiada również wbudowany prostownik, dzięki czemu jest jeszcze bardziej funkcjonalna.

Niewielkie wymiary urządzenia gwarantują jej sterowność, operowanie na małych przestrzeniach czy bezproblemowe omijanie przeszkód, dzięki czemu praca wykonywana jest szybciej. Zaprojektowana w celu zapewnienia łatwości obsługi, komfortu i zwrotności, posiada kierownicę o stylistyce samochodowej. Maszyna może być stosowana zamiast maszyny do czyszczenia sterowanej przez operatora stojącego na ziemi. Przejedzie przez tradycyjne drzwi, a także może być przewożona w windach.

Innova 75 B to urządzenie do czyszczenia podłóg wykonane w wersji ze szczotkami tarczowymi o szerokości ścieżki roboczej 75 cm. Nowa dźwiękoszczelna głowica gwarantuje maksymalne wyciszenie pracy maszyny. Zapewnia obniżenie kosztów czyszczenia nie tylko dzięki korzystnej cenie zakupu, lecz także dzięki dostępności dodatkowego wyposażenia w systemy Comac, które zmniejszają zużycie.

Jako serwis maszyn, który zajmuje się tego typu sprzętem już od ponad 10 lat, dajemy półroczną gwarancję na maszynę. (bez części eksploatacyjnych.) Zapewniamy również opiekę po-sprzedażową, tj. możliwość zakupu części eksploatacyjnych, praktycznie na telefon. Mogą Państwo również liczyć na opiekę Naszego serwisu po okresie gwarancji.

Podczas odbioru osobistego dokonujemy krótkiego szkolenia z zakresu eksploatacji maszyny. Istnieje również możliwość szkolenia na terenie Państwa obiektu, wraz z transportem maszyny. (indywidualna wycena)

Wystawiamy FV!

Do Maszyny dodajemy 1L Profesjonalne chemii Power Clean!

Dane Techniczne

 

DANE TECHNICZNE

 • Szerokość czyszczenia

  75cm

  Ilość szczotek

  2

  Średnica szczotek

  39cm (2)

  Zbiornik zanieczyszczeń125 litrów Obroty szczotek

  170 obr/min

  Moc silnika szczotek

  450 W (2)

  Podciśnienie

  160 mbar

  Moc silnika trakcji

  400 W

  Maksymalna prędkość6 km/h Wydajność maszyny

  4500 m2/h

  Wymiary maszyny

  1495 x 1320 x 680 mm

  Masa maszyny (bez baterii)

  223 kg Waga baterii136 kg