Częste pytania

padW czasie mycia posadzki maszyną czyszczącą-automatem szorowarką lub szorująco zbierającym możemy użyć szczotki lub specjalnego trzymaka na który nakłada się wymienny wkład potocznie zwany padem. 

Szczotki: Pady:
Pad biały:
Bardzo miękki pad przeznaczony zwłaszcza do polerowania na niskich obrotach. Może go również użyć do mycia delikatnych powierzchni niezabezpieczonych lub zabezpieczonych powłoka polimerową oraz do codziennej pielęgnacji posadzek o bardzo małym stopniu zabrudzenia.
Pad czerwony:
Przeznaczony do codziennego mycia szorowarką wszelkiego rodzaju typów podłóg zabezpieczonych i niezabezpieczonych. W niektórych przypadkach (zależy to od jakości nałożonej na posadzkę powłoki polimerowej ) można go użyć do „lekkiego” polerowania posadzki zabezpieczonej. Świetnie nadaje się również do mycia podłóg drewnianych, na halach sportowych i miękkich wykładzin jak np. "tarkett".
padyPad zielony:
Pad ten ze względu na twardość przeznaczony jest do intensywnego czyszczenia, szorowania posadzek mocno zabrudzonych (polecamy doskonałą do tego celu szorowarke bateryjną o dużym naciusku) Stosowanie padów w kolorze zielonym zwiększa szybkość pracy oraz skuteczność usuwania zanieczyszczeń na wszelkich rodzajach posadzek twardych. Można go również zastosować do usuwania wierzchnich warstw polimeru z powłoki w ten sposób zabezpieczonej w celu jej renowacji.
Pad brązowy:
Pad do gruntownego doczyszczania lub mocno zabrudzonych posadzek. Stosowany głównie w celu usunięcia wszelkiego rodzaju powłok polimerowych, wosków itp. Stosowany wszędzie tam gdzie istnieje obawa uszkodzenia powierzchni twardym padem w kolorze czarnym.
Pad czarny:
Pad do gruntownego doczyszczania posadzek, usuwania wszelkiego rodzaju polimerów, akryli oraz nagromadzonych warstw zanieczyszczeń poprzez szorowanie. Nie zaleca się stosowania pada czarnego na posadzkach delikatnych podatnych na uszkodzenia.

-Kompleksową obsługą klienta
-Błyskawiczną reakcją na zapytania
-Najniższymi cenami na rynku
-Mobilnością serwisu
-Możliwością transportu na całym terenie polski
-Szkoleniami z obsługi maszyn do każdej nowo zakupionej maszyny
-Serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym

Staramy się aby każda maszyna, która trafi do naszego serwisu wyjechała sprawna. Posiadamy wiele zaprzyjaźnionych serwisów, które w razie problemu z danymi maszynami pomagają nam w serwisie. Dlatego można zwracać się do naszej firmy z każdym problemem, nie zależnie od tego z jakiego brandu pochodzi maszyna czyszcząca.

Specjalizujemy się w serwisie i naprawach maszyn marek:

nilfisk advanceviper logofiorentini2comac

Profesjonalne maszyny czyszczące - TASKI | PON-PRAN Wrocław Odkurzacz Numatic HVR 160 Henry + GRATIS worki HepaFlo

Oczywiście, w swojej ofercie posiadamy między innymi:
-Szczotki i pady
-Gumy ssawy
-Silniki ssące
-Baterie i prostowniki
-Węże ssące i spustowe

Naturalnie, dostarczamy dla swoich klientów wszelką chemię dedykowaną do różnego rodzaju zabrudzeń, wystarczy wysłać zapytanie na maila a my w ciągu 24h wyślemy ofertę na odpowiednie środki chemiczne.

Nie, wystarczy że opisze Pan w zapytaniu wygląd części, miejsce gdzie się znajduje oraz model maszyny, z której pochodzi dana część a my postaramy się na tej podstawie wycenić dla Państwa poszukiwaną część, mamy możliwość także wysyłki katalogu części na podstawie, którego mogą Pastwo sami stwierdzić jaki jest numer poszukiwanej części.