Opis Produktu

Taski Swingo 350E

Taski Swingo 350E to mały automat szorująco-zbierający o zasilaniu elektrycznym, przeznaczony do mycia małych powierzchni.

Wszechstronność
Stosowanie maszyny TASKI swingo 350 gwarantuje osiągnięcie doskonałych efektów czyszczenia nawet w trudnodostępnych miejscach. Możliwe jest to dzięki małym rozmiarom maszyny oraz możliwości przełożenia rękojeści do tyłu. Takie rozwiązania sprawiają, że maszyna jest łatwa w prowadzeniu co pozwala z łatwością omijać różne przeszkody np. regały. Usytuowanie szczotki walcowej umożliwia wyczyszczenie trudnodostępnych miejsc z krawędziami przy ścianach, jak i narożników. Umieszczona przed szczotką ściągaczka, pozwala na pracę maszyny zarówno w przód jak i do tyłu.

Skuteczne czyszczenie i osuszanie
W porównaniu z ręcznymi metodami czyszczenia, stosowanie maszyny TASKI swingo 350 zapewnia czystą powierzchnię oraz estetyczny wygląd podłogi. Osiągnięcie takich efektów czyszczenia możliwe jest dzięki maksymalnej akcji czyszczącej maszyny oraz innowacyjnej ssawie w kształcie litery V. Taki kształt ssawy gwarantuje wysoki poziom osuszenia powierzchni, nawet w przypadku podłóg "trudnych", takich jak: podłogi o nierównej powierzchni.

Bezpieczeństwo i prosta obsługa
TASKI swingo 350 dzięki doskonałym efektom osuszania podłogi redukuje ryzyko poślizgnięcia się pieszych na wyczyszczonej powierzchni. Dlatego też, maszyna ta jest doskonałym rozwiązaniem do czyszczenia podłóg w miejscach/obiektach o wysokim natężeniu ruchu pieszego, nawet podczas dnia pracy. Ergonomiczny kształt (przystosowany do naturalnego ułożenia dłoni) i regulacja wysokości rękojeści z zabezpieczeniem dłoni, umożliwia bezpieczną i wygodną pracę z maszyną.

Niezawodność i trwałość
Urządzenie jest bardzo solidne oraz trwałe i radzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami, czyniąc ją jedną z najbardziej niezawodnych maszyn na rynku.

· 

 

Dane Techniczne

Szerokość pracy   33,5 cm
Szerokość ssawy   33,5 cm
Pojmność zbiornika płynu czystego  2,6l
Pojmność zbiornika płynu brudnego  2,9l  
Prędkość obrotów szczotki  1700 obr/min  
Waga maszyny bez kabla  11.7 kg
Długość kabla  10m
Poziom głośności  74 db(A)