Opis Produktu

TASKI Swingo 5000 maszyna z miejscem dla operatora

 

Niezawodna i wytrzymała oraz łatwa w obsłudze i konserwacji maszyna szorująco-zbierająca. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów i wytrzymałych komponentów zwiększa się wydajność maszyny przy jednoczesnej redukcji serwisowania i kosztów napraw do minimum.

Opatentowany system CSD zapewnia równomierne dozowanie roztworu czyszczącego i zapewnia oszczędność wody i środków chemicznych. Istnieje możliwość zainstalowania systemu J-Fit, który zapewnia bezpieczne i kontrolowane dozowanie środka chemicznego. Innowacyjne rozwiązania w połączeniu z dużą prędkością czyszczenia (7,5 mn/h) oraz systemowi zarządzania wodą (zbiornik o pojemności 200 litrów) zasadniczo zwiększa się wydajność i czas między tankowaniami urządzenia. Dzięki dwóm skrętnym osiom maszyna jest bardzo zwrotna i łatwo się nią manewruje, także na niewielkich, zabudowanych powierzchniach. Nowa opatentowana ssawa w kształcie litery W zapewnia dopasowywanie się ściągaczki do profilu czyszczonej podłogi i dokładne zbieranie wody nawet podczas zakręcania, także z nierównych powierzchni, np. wyłożonych płytkami ceramicznymi z głębokimi fugami. Specjalnie zaprojektowane gumy ssawy oraz konstrukcja systemu odsysania umożliwiają zbieranie małych zanieczyszczeń (np. niedopałków papierosów) bez niebezpieczeństwa zatykania się układu ssącego. Dzięki zastosowaniu systemu 3 kół, ssawa nie wymaga regulacji i zapewnia doskonałe osuszanie podłogi każdego rodzaju, a w związku z tym poprawia bezpieczeństwo użytkowników.

Zastosowane w maszynie rozwiązanie oraz elementy cechuje doskonała trwałość, dzięki czemu posłużą one przez długi czas. To sprawia, że urządzenie uznawane jest za jedno z najłatwiejszych w obsłudze oraz najmniej awaryjnych na rynku. To świetny wybór dla firm świadczących profesjonalne usługi w zakresie sprzątania, które korzystają z tego typu sprzętu na co dzień.

Wymiary:

wysokość        140 cm

szerokość        109 cm

 

długość           178 cm

Dane Techniczne

Wydajność teoretyczna: 7875 m2/h

Szerokość czyszczenia: 105 cm

Rozmiar szczotki: 4 x 28 cm

Rozmiar pada: 4 x 11 cali

Szerokość ssawy: 129 cm

Pojemność zbiornika: 2 x 200L

Pojemność baterii /napięcie: 330-360 Ah / 24V

Czas pracy baterii ok. 9 godzin

Zużycie prądu 2000 W

Waga (bez roztworu) 590 kg

Docisk szczotek 60-90 kg

Promień skrętu: 2 m

Poziom hałasu 67 dB

Prędkość pracy 7,5 km/h

Przewód ładowania 3 m

 

Gwarancja producenta 12 miesięcy