Opis Produktu

FIMAP GENIE XS

Szorowarka akumulatorowa Fimap Fimop

FIMOP to jedyny w swoim rodzaju kompaktowy scrubber z cylindryczną szczotką. Urządzenie zostało zaprojektowane w celu zastąpienia ręcznych systemów mopowania do czyszczenia małych lub bardzo zastawionych przestrzeni. Mimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje wszystkie zalety profesjonalnych urządzeń czyszczących, w tym długi czas pracy, wysoką jakość, natychmiast suche i bezpieczne podłogi.

FIMOP jest zasilany baterią litowo-jonową, w celu łatwego i szybkiego ładowania w dowolnym momencie. Dzięki temu rozwiązaniu maszyna jest zawsze gotowa do pracy. Niewielka waga oraz łatwość transportowania pozwala na używanie urządzenia w dowolnym miejscu, niezależnie potrzeb.

Cena zawiera szczotkę, ładowarkę oraz baterię litowo-jonową. Urządzenie gotowe do pracy.

 

Czyści i osusza podłogę usuwając brud w jednej operacji, oszczędzając sobie kłopotów z koniecznością użycia mopa i wiadra

1. SZOROWANIE Podłoga jest szorowana wodą i detergentem, a włosie łatwo usuwa nawet najbardziej uporczywy brud

2. USUWANIE BRUDNEJ WODY Próżnia przenosi brudną wodę do dedykowanego pojemnika

3. SUSZENIE Wycieraczka zapewnia, że ​​cała zużyta woda jest zbierana i kończy proces suszenia: Podłoga jest już sucha - nie trzeba czekać! W przeciwieństwie do mopów, które brudzą wodę przy pierwszym płukaniu, FIMOP nigdy nie wchodzi w kontakt z brudną wodą. Brudna woda nie jest zwracana na podłogę, co daje idealnie czyste powierzchnie.

Dane Techniczne

 

Dane techniczne Fimop

szerokość szorowania (mm): 340

szerokość ssania (mm): 400

poj. zbiornika czystej wody (l): 1

poj. zbiornika brudnej wody (l): 1

ilość szczotek (szt): 1

rodzaj zasilania: Li-Ion

waga netto (kg): 10

wydajność (m2/h): 300

wymiary (Dł.xSzer.xWys.) (mm): 390x4