Opis Produktu

Automat szorująco-zbierający NUMATIC TTB 4552/100S

Praktycznie brak większych śladów użytkowania, wyposażona w nowe gumy ssawy i przeszła kompletny przegląd. Maszyna posiada również wbudowany prostownik, dzięki czemu jest jeszcze bardziej funkcjonalna.

W zestawie:

Baterie używane w dobrym stanie.

Wymiana na nowe za dopłatą: 1100zł netto

Szczotki lub trzymaki padów.

 

Profesjonalny automat czyszcząco-zbierający, przeznaczony do czyszczenia powierzchni twardych (tarket, kamień, gres itp.). Maszyna przeznaczona jest do codziennego zmywania posadzek twardych. Jednocześnie zmywa i osusza powierzchnie. Doskonale nadaje się do czyszczenia małych i średnich powierzchni. Wygodne napełnianie z przodu oraz łatwe i szybkie wylewanie wody poprzez węże spustowe. Komfort pracy zwiększa łatwość mycia oraz zintegrowany, wbudowany prostownik.

Jako serwis maszyn, który zajmuje się tego typu sprzętem już od ponad 10 lat (bez części eksploatacyjnych.) Zapewniamy również opiekę po-sprzedażową, tj. możliwość zakupu części eksploatacyjnych, praktycznie na telefon.

Podczas odbioru osobistego dokonujemy krótkiego szkolenia z zakresu eksploatacji maszyny. Istnieje również możliwość szkolenia na terenie Państwa obiektu, wraz z transportem maszyny. (indywidualna wycena)

Do Maszyny dodajemy 1L Profesjonalne chemii Power Clean!

Dane Techniczne

Dane techniczne:

- zasilanie baterie 24V (2x12V)

- silnik ssący 400W

- głośność 70dB (A)

- obroty 120 obr/min

- szczotki 2x 11 cali (55cm )

- pojemność zbiorników 40L

-Waga 129 kg

 

-Wymiary 1150x1030x850mm