Automat szorująco-zbierający COMAC SIMPLA 50 BS

Zadaj pytanie o produkt

Opis Produktu

COMAC SIMPLA 50 BS

Praktycznie brak większych śladów użytkowania, w z używanymi oryginalnymi akumulatorami oraz  szczotkami walcowymi. Maszyna posiada również wbudowany prostownik, dzięki czemu jest jeszcze bardziej funkcjonalna. 

Jak widać na tabliczce znamionowej maszyna pochodzi z 2013 roku, przeszła generalny remont, została wyposażona w nowe węże oraz silnik ssący.

Simpla 50 BS jest przeznaczona do profesjonalnych długotrwałych prac czyszczących, gdzie występuje konieczność usuwania dużych ilości zanieczyszczeń np. w przemyśle, rzemiośle, rolnictwie, budownictwie, transporcie.

Urządzenie cechuje się cichą oraz wydajną pracą. Jest idealne do czyszczenia powierzchni małych, średnich i dużych takich jak centra handlowe i supermarkety, budynki użyteczności publicznej, magazyny itp. Niewielki rozmiar i duża zwrotność pozwalają na wygodne manewrowanie nawet w ciaśniejszych pomieszczeniach.


Jako serwis maszyn, który zajmuje się tego typu sprzętem już od ponad 10 lat, dajemy półroczną gwarancję na maszynę. (bez części eksploatacyjnych.) Zapewniamy również opiekę po-sprzedażową, tj. możliwość zakupu części eksploatacyjnych, praktycznie na telefon. Mogą Państwo również liczyć na opiekę Naszego serwisu po okresie gwarancji. 

Podczas odbioru osobistego dokonujemy krótkiego szkolenia z zakresu eksploatacji maszyny. Istnieje również możliwość szkolenia na terenie Państwa obiektu, wraz z transportem maszyny. (indywidualna wycena) 

 

na 1dzień - 150zł (doba)

od 2 do 7 dni - 85zł (doba)

od 8 do 30dni- 70zł (doba)

Powyżej 30 dni-40 do negocjacji


Kaucja-300zł

 

WYSTAWIAMY FV!

Dane Techniczne

Dane techniczne:

Maksymalny czas pracy 3 godz
Napięcie (V) 24
Poziom ciśnienia akustycznego w odległości 1,5 m (db(A) ISO 3744) 59,2
Wydajność teoretyczna (m2/godz.) 2250 m²/h
Nacisk szczotki (kg) 25
Szerokość szorowania 500
Zbiornik roztworu /nieczystości (l) 60/60
Szerokość dyszy ssącej (cm) 75,5
Masa maszyny (kg) 230
Masa baterii (kg) 80