PS480 ZAMIATARKA VIPER

Zadaj pytanie o produkt

Opis Produktu

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU GOTOWYCH DO PRACY MASZYN

FABRYCZNIE NOWA ZAMIATARKA VIPER PS 480  POSIADA KOMPLETNE WYPOSAŻENIE:

SZCZOTKA CENTRALNA

SZCZOTKA BOCZNA

Model PS480 to pierwsza zamiatarka ręczna pchana marki Viper. Łatwe w obsłudze i dostępne w rozsądnej cenie urządzenie zapewnia bardzo dokładne i wysoko wydajne czyszczenie.

Kompaktowa konstrukcja zamiatarki marki Viper, powszechnie znanej z wysokiej jakości, jest oparta na wytrzymałej niekorozyjnej ramie, w której osadzone są miotły obracane napędem pasowym lub prostą przekładnia dwubiegową. Zamiatarka działa bez silnika, baterii i kabla zasilającego, przez co praktycznie nie wymaga konserwacji.

Dzięki temu cała uwaga użytkownika może zostać poświęcona wykonywanemu zadaniu. Zamiatarka jest wyposażona w duży zbiornik na śmieci o pojemności 38 litrów. Nadaje się do zamiatania skrawków papieru, liści, kapsli, korków, niedopałków papierosów, a także małych śrubek i gwoździ, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów.

Łatwość obsługi zamiatarki ręcznej PS480 gwarantuje jej dużą niezawodność. Lekka i zwrotna, o szerokości roboczej wynoszącej 72 cm, zapewnia szybkie i wydajne czyszczenie powierzchni w obiektach handlowych, stacjach benzynowych, parkingach, szkołach, biurach, małych zakładach produkcyjnych, magazynach, punktach komunikacji miejskiej oraz dróg i placów.

Dane Techniczne

 

Dane techniczne

  • Długość x szerokość x wysokość (mm) 1320X850X1000
  • Miotła główna (mm) 480
  • Pojemność zbiornika na śmieci (l) 38
  • Ciężar netto (kg) 19,5
  • Ciężar wysyłkowy (kg) 23,8
  • Wydajność (m²/ godz.) 2800
  • SZEROKOŚĆ PRACY Z BOCZNĄ SZCZOTKĄ 700

 

Materiały Wideo

 

{basicyoutube7xApPKHGSHg{/basicyoutube}