Opis Produktu

Taski Swingo 2500

Samojezdna automatyczna maszyna czyszcząco-zbierająca nowej generacji przeznaczona do czyszczenia bardzo dużych powierzchni. 

Swingo 2500 to maszyna pochodząca z Szwajcarii. Jej przeznaczeniem jest automatyczne zmywanie posadzek za pomocą założonych szczotek lub padów czyszczących, a następnie osuszanie posadzki poprzez zbieranie wody powstałej przy myciu do specjalnie przeznaczonego zbiornika za pomocą dyszy ssącej, umieszczonej za maszyną. Praca urządzeniem Swingo 5000 jest wydajna i bardzo komfortowa dla operatora. Maszyna jest bardzo zwrotna, co usprawnia pracę na zastawionych halach magazynowych lub marketach czy galeriach handlowych. Idealnie wyważona listwa ssąca pozwala pozostawić posadzkę dokładnie osuszoną. Ponadto urządzenie pracuje cicho, a duże zbiorniki (95l) pozwalają na wykonywanie długich przejazdów bez konieczności częstego tankowania maszyny.

Cechy

·        Dzięki zastosowaniu skrętnych i zwrotnych kół TASKI Swingo 2500 doskonale sprawdza się w wąskich i zatłoczonych miejscach

·        Gumowa ściągaczka zapewnia ściągnięcie brudnego roztworu z podłogi, przy krawędziach i w nierównościach podłoża, nawet podczas zakręcania.

·        Maszyna posiada wygodny fotel dla operatora maszyny, który pozwala na komfortowe czyszczenie podłogi, a tym samym skraca czas poświęcony temu.

·        Niski poziom hałasu, porównywalny do poziomu hałasu odkurzaczy, czyni pracę przyjemniejszą.

·        Mniejsza liczba części mechanicznych i specjalna, ergonomiczna obudowa urządzeń zapewnia długie i bezawaryjne funkcjonowanie maszyny. Szczotki i ściągaczki można w szybki i łatwy sposób wymienić, pozwala to na przygotowanie maszyn do pracy w bardzo krótkim czasie.

·        Wysoka wydajność  uzyskana została dzięki prędkości pracy – 7,5 km/h połączonej z Kontrolowanym Systemem Dozowania (CSD).

Dane Techniczne

 

Baterie 250aH GEL(monoblok)

Szerokość pracy 70 cm 

Szerokość ściągaczki 93 cm

Wydajność teoretyczna/praktyczna 5250 m2/h/2500 m2/h

Pojemność zbiornika (czysty roztwór) 95 l

Pojemność zbiornika (brudny roztwór) 95 l

Maks. pochylenie (podjazd/zjazd) 13%

Ilość szczotek: 2 szt.

Nacisk szczotki 52-74 kg

Prędkość szczotki 150 obr./min.

Waga maszyny bez akumulatorów 255 kg

Waga całkowita z akumulatorami 465 kg

Czas pracy (akumulatory standardowe) 3-5 h

Wymiary (długość, szerokość, wysokość) 169 x 78 x 137 cm