Opis Produktu

Taski Swingo 2500

Wersja z baterią formowaną GEL 280aH

Samojezdna automatyczna maszyna czyszcząco-zbierająca nowej generacji przeznaczona do czyszczenia bardzo dużych powierzchni. Automat jest zasilany akumulatorami trakcyjnymi i jednocześnie bardzo wydajny dzięki wysokiej prędkości pracy i Kontrolowanemu Systemowi Dozowania (CSD).

TASKI swingo 2500 to profesjonalny automat z siedziskiem dla operatora skonstruowany przez szwajcarskich inżynierów. Służy do zmywania i osuszania posadzek twardych (płytki ceramiczne, gres, kamień, beton, wykładziny PCV i sportowe). Zastosowanie szeregu rozwiązań usprawniających pracę użytkownika sprawia, że sprzątanie z tym urządzeniem jest bardzo komfortowe. Maszyna doskonale sprawdza się na dużych powierzchniach w obiektach o intensywnym przepływie osób (hipermarketach, galeriach handlowych, halach sportowych) lub dużym ruchu wózków widłowych (przemysłowych i logistycznych), w których trzeba nie tylko szybko i bez większego hałasu wyczyścić posadzkę ale też pozostawić ją suchą. Jest to możliwe dzięki optymalnym parametrom, zwartej konstrukcji i dużej zwinności urządzenia. Bardzo skuteczne osuszanie posadzki gwarantuje unikatowa listwa ssąca w kształcie litery W, która idealnie zbiera nawet duże ilości wody na pełnej prędkości pracy. Obie osie skrętne znacznie zmniejszają promień skrętu.

Cechy

·        Dzięki zastosowaniu skrętnych i zwrotnych kół TASKI Swingo 2500 doskonale sprawdza się nawet w wąskich i zatłoczonych miejscach.

·        Gumowa ściągaczka zapewnia ściągnięcie brudnego roztworu z podłogi, przy krawędziach i w nierównościach podłoża, nawet podczas zakręcania.

·        Maszyna posiada wygodny fotel dla operatora maszyny, który pozwala na komfortowe czyszczenie podłogi, a tym samym skraca czas poświęcony temu.

·        Niski poziom hałasu, porównywalny do poziomu hałasu odkurzaczy, czyni pracę przyjemniejszą.

·        Mniejsza liczba części mechanicznych i specjalna, ergonomiczna obudowa urządzeń zapewnia długie i bezawaryjne funkcjonowanie maszyny. Szczotki i ściągaczki można w szybki i łatwy sposób wymienić, pozwala to na przygotowanie maszyn do pracy w bardzo krótkim czasie.

·        Wysoka wydajność  uzyskana została dzięki prędkości pracy – 7,5 km/h połączonej z Kontrolowanym Systemem Dozowania (CSD).

Dane Techniczne

 

Bateria formowana  GEL 280aH 

Szerokość pracy 70 cm cm

Szerokość ściągaczki 93 cm

Wydajność teoretyczna/praktyczna 5250 m2/h/2500 m2/h

Pojemność zbiornika (czysty roztwór) 95 l

Pojemność zbiornika (brudny roztwór) 95 l

Maks. pochylenie (podjazd/zjazd) 13%

Ilość szczotek: 2 szt.

Nacisk szczotki 52-74 kg

Prędkość szczotki 150 obr./min.

Waga maszyny bez akumulatorów 255 kg

Waga całkowita z akumulatorami 465 kg

Czas pracy (akumulatory standardowe) 3-5 h

Wymiary (długość, szerokość, wysokość) 169 x 78 x 137 cm